Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Zainwestuję w spółki prawa handlowego, które utraciły płynność finansową Pełny etat Job

2 lata temu Inwestycje Warsaw   224 wizyt
Szczegóły Pracy

Zainwestuje Dofinansuje Spółki

Zainwestuję w spółki prawa handlowego, które utraciły płynność finansową a przy dofinansowaniu rokują możliwość rozwoju.

Nie inwestujemy w nowe projekty, w polu naszego zainteresowani są spółki, które mają ugruntowaną pozycje na rynku i wieloletnie doświadczenie branżowe.

W przeciwieństwie do Instytucji bankowych, których głównym kryterium inwestycji są dobre wyniki finansowe spółek i zabezpieczenie. AB-Investing, jako spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku opiera swoją decyzje jedynie na ocenie przeznaczenia środków finansowych.

Nie weryfikujemy spółek w BIK, BIG, KRD, ZUS, U.S.

Marek Babik 600-709-720 , 600-709-730

Opis firmy
Doradca Pracy zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert i najlepszymi pracownikamu gotowych do pracy. Doradzamy wielu rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy w Polsce, Ukrainie i zagranicą. Doradzamy w sprawach zawodowych, udzielamy pomocy w wyborze pracy, zawodu, kursów, szkoleniach i kierunku kształcenia w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.