Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Szukamy dystrybutorów architektury miejskiej smart OZE Pełny etat Job

2 lata temu Współpraca biznesowa Białystok   486 wizyt
Szczegóły Pracy

Szukamy dystrybutorów smart OZE

Jesteśmy producentem małej architektury miejskiej wykorzystującej OZE do ładowania urządzeń mobilnych i turystycznych. Produkt posiada CE oraz jest zastrzeżony patentem. Poszukujemy partnerów/dystrybutorów produktu w Polsce i Europie Zachodniej.


Tomasz Płoński

adres:

Przędzalniana 8/5, 15-668 Białystok , Polska

telefon: 535646496

Opis firmy
Radca Pracy zajmuje się procesami wdrażającymi zmiany, podczas których stara się pomóc w lepszym zrozumieniu przyszłego biznesu czy nowej pracy a przede wszystkim siebie samego, swoich predyspozycji, mocnych stron, swojej psychiki, słabości oraz potrzeb w odniesieniu do środowiska pracy czy biznesu w celu realizacji planów zawodowych i samorozwoju i osiągnięć Biznesowych.
W życiu człowieka pojawia się coraz więcej możliwości zmian i przejścia z jednego etapu rozwoju w kolejny. Szybko zmieniająca się rzeczywistość wymaga uważnego śledzenia swojej pozycji edukacyjnej i zawodowej, planowania działań, przemyślanych decyzji i oceny ponoszonego ryzyka. Poradnictwo wspomaga tworzenie długofalowych planów zawodowych nie tylko przy podejmowaniu decyzji związanych z wyborem szkoły czy znalezieniem pracy. Niezmiernie ważne jest, aby poradnictwo zawodowe było dostępne na wszystkich etapach rozwoju edukacyjnego i zawodowego w ciągu całego życia.
https://pomorskie.eu/poradnictwo-zawodowe