Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Szukamy dystrybutorów architektury miejskiej smart OZE Pełny etat Job

rok temu Współpraca biznesowa Białystok   210 wizyt
Szczegóły Pracy

Szukamy dystrybutorów smart OZE

Jesteśmy producentem małej architektury miejskiej wykorzystującej OZE do ładowania urządzeń mobilnych i turystycznych. Produkt posiada CE oraz jest zastrzeżony patentem. Poszukujemy partnerów/dystrybutorów produktu w Polsce i Europie Zachodniej.


Tomasz Płoński

adres:

Przędzalniana 8/5, 15-668 Białystok , Polska

telefon: 535646496

Opis firmy
Radca Pracy zajmuje się procesami wdrażającymi zmiany, podczas których stara się pomóc w lepszym zrozumieniu przyszłego biznesu czy nowej pracy a przede wszystkim siebie samego, swoich predyspozycji, mocnych stron, swojej psychiki, słabości oraz potrzeb w odniesieniu do środowiska pracy czy biznesu w celu realizacji planów zawodowych i samorozwoju i osiągnięć Biznesowych.
W życiu człowieka pojawia się coraz więcej możliwości zmian i przejścia z jednego etapu rozwoju w kolejny. Szybko zmieniająca się rzeczywistość wymaga uważnego śledzenia swojej pozycji edukacyjnej i zawodowej, planowania działań, przemyślanych decyzji i oceny ponoszonego ryzyka. Poradnictwo wspomaga tworzenie długofalowych planów zawodowych nie tylko przy podejmowaniu decyzji związanych z wyborem szkoły czy znalezieniem pracy. Niezmiernie ważne jest, aby poradnictwo zawodowe było dostępne na wszystkich etapach rozwoju edukacyjnego i zawodowego w ciągu całego życia.
https://pomorskie.eu/poradnictwo-zawodowe