Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Spawacza z uprawnieniami MIG lub TIG - TCZEW UKRAINA Pełny etat Job

2 lata temu Przemysł / Produkcja Tczew   302 wizyt
Szczegóły Pracy

Metrix Metal Sp. z o.o. jeden z liderów międzynarodowego rynku przedsiębiorstw produkcyjnych, zajmujących się kompleksową obróbką metali, laureat wielu prestiżowych nagród (Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu) zatrudni :

Spawacza z uprawnieniami MIG lub TIG

Na początek zaoferujemy Tobie:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (płaca adekwatna do posiadanych kwalifikacji),

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującą stabilizacje i poczucie bezpieczeństwa,

-atrakcyjny system premiowy: premie miesięczne + kwartalne + roczne,

-pakiet świadczeń socjalnych: bilety do kina, siłowni, na basen, bony świąteczne,

-dofinansowanie do dojazdów dla osób spoza Tczewa.

Czekamy na osoby z :

-uprawnieniami spawalniczymi MIG lub TIG

-wykształceniem średnim lub technicznym

-umiejętnością czytania rysunku technicznego.

Oferty ze zdjęciem kierować:

e-mail: kadry@metrixmetal.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Metrix Metal" Sp. z o.o. w Tczewie (83-100) przy ul. Piaskowej 3. Dane zbierane są dla w celu prowadzenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do uwzględnienia kandydata w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dostępne w siedzibie Spółki lub na stronie metrixmetal.pl

PROSZĘ O UMIESZCZENIE KLAUZULI POD CV:

1.    Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest "Metrix Metal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tczewie (83-100) przy ul. Piaskowej 3, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko __________. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

2.    Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: I...@metri... wyświetl e-mail , a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

3.    Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji, o którym mowa w punkcie 1 lub pkt 4.Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w zakresie wskazanym w pkt 1 powyżej w dalszych procesach rekrutacyjnych.

4.    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w zakresie wskazanym w pkt 1 powyżej w dalszych procesach rekrutacyjnych.

Opis firmy
Doradca Pracy zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert i najlepszymi pracownikamu gotowych do pracy. Doradzamy wielu rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy w Polsce, Ukrainie i zagranicą. Doradzamy w sprawach zawodowych, udzielamy pomocy w wyborze pracy, zawodu, kursów, szkoleniach i kierunku kształcenia w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.