Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

PRACA dla ludzi z Ukrainy Pełny etat Job

3 miesiące temu Przemysł / Produkcja Gdańsk   9 wizyt
Szczegóły Pracy

Oferujemy:

 stawka od 12 - do 18 zł / zł na godzinę netto lub praca zadaniowa stawka pow. 16 zł/godz.

zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu lokum,

dla brygad ( 2-3 osoby) indywidualne rozliczenie pracy,

ubrania robocze, narzędzia,

szkolenia stanowiskowe,

 zaliczki, wynagrodzenie płatne w systemie tygodniowym lub miesięcznym,

Wymagania:

Narodowość ukraińska

Pracowitość, chęci do pracy

Język polski w stopniu bardzo dobrym,

Uczciwość, punktualność, rzetelność

Dokładność oraz myślenie przy wykonywaniu pracy

Mile widziane PL

Obowiązki:

Sumienne, uczciwe wykonywanie pracy,

Dokładność i punktualność,

Produkcja okien - miejsce pracy Załęże gm Przodkowo - 30 km od Gdańska

Montaż i budowlanka - teren Gdańska

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 500 100 885, w godz8-18 a po godz 18 do godziny 20,00  663 100 091 - Vasyl Ukraina

Prosimy o przesyłanie  CV w języku polskim lub ukraińskim   na adres rekrutacja@szach-mat.eu   W tytule maila proszę wpisać np.   ,, Ukraina -  Imię i Nazwisko"

Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Serdecznie zapraszamy.

Opis firmy
Doradca Pracy zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert i najlepszymi pracownikamu gotowych do pracy. Doradzamy wielu rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy w Polsce, Ukrainie i zagranicą. Doradzamy w sprawach zawodowych, udzielamy pomocy w wyborze pracy, zawodu, kursów, szkoleniach i kierunku kształcenia w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.