Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Finansowanie dużych inwestycji i projektów biznesowych Dowolny Job

2 lata temu Inwestycje Bydgoszcz   211 wizyt
Szczegóły Pracy

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na duże projekty gospodarcze. Posiadamy na całym świecie rozległe kontakty umożliwiające uzyskanie takiego finansowania.

Minimalna wartość inwestycji to 10 mln. Euro.

Możliwość finansowania każdej branży, może to być: spalarnia, elektrownia, budowa galerii handlowej, centrum logistyczne, rozbudowa przedsiębiorstwa itp.

Ważne jednak jest to by technologia przy inwestycji była już z powodzeniem stosowana na świecie ( inwestorzy i fundusze inwestują tylko w sprawdzone technologie / biznesy ).

Minimalny wkład własny to 10 % projektu. 
Finansowane są projekty w całej Europie. 
Do wstępnej analizy wymagany jest opis inwestycji lub biznes plan.

Nie pobieramy opłat wstępnych.

Opis firmy
Doradca Pracy zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert i najlepszymi pracownikamu gotowych do pracy. Doradzamy wielu rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy w Polsce, Ukrainie i zagranicą. Doradzamy w sprawach zawodowych, udzielamy pomocy w wyborze pracy, zawodu, kursów, szkoleniach i kierunku kształcenia w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.