Login Zaloguj się, aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Domy z Drewna - Praca Pełny etat Job

2 lata temu Przemysł / Produkcja Kraków   431 wizyt
Szczegóły Pracy

Nasz zespół to ludzie wyjątkowi. A przynajmniej takimi chcemy być. Codzienna praca nas cieszy , relacje między pracownikami zwykle wykraczają poza zwykłe relacje zawodowe. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia. Jeśli czujesz się wyjątkowy – dołącz do nas. Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie obszernego CV oraz listu motywacyjnego wyłącznie po dokładnym zapoznaniu się z zakresem działań spółki na adres:

zatrudnienie@krnmedia.pl

Należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niekompletne aplikacje nie będą rozpatrywane. Mile widziane rekomendacje od poprzednich pracodawców. Odpowiemy na każdą przesłaną kompletną aplikację.


KRN media Sp. z o.o.

Al. Słowackiego 39

31-159 Kraków

12 622 71 12

NIP:

676-232-11-31

REGON:

120257016

krnmedia.pl  E-biurowce.pl, KredoDOM.pl

Opis firmy
Doradca Pracy zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert i najlepszymi pracownikamu gotowych do pracy. Doradzamy wielu rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy w Polsce, Ukrainie i zagranicą. Doradzamy w sprawach zawodowych, udzielamy pomocy w wyborze pracy, zawodu, kursów, szkoleniach i kierunku kształcenia w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.